Menu

+420 222 211 275 evenings only info@agharta.cz


Vstupné 250,- Kč              Rezervace vstupenek

V jazz baru AghaRTA se nepodávají teplá jídla,
můžete si však u nás vybrat z nabídky našich drinků.
 

Klub je nekuřácký, kuřáci však mají možnost udělat si radost ve vyhrazeném prostoru.
 

       GOOGLE MAPS     

Při příležitosti 20. výročí otevření klubu jsme pro pravidelné návštěvníky připravili zajímavou nabídku, členství ve Fan Clubu „Everybody Goes to AghaRTA“ .
Členstvím získáte několik výhod při Vašich dalších návštěvách
- 20% slevu na nákup dvou vstupenek
- 10% slevu na konzumaci 2 osob
- 15% slevu při nákupu CD ARTA Records
Jedinou podmínkou státi se členem Fan Clubu je zakoupení Etickets na kterýkoli koncert (s výjimkou koncertů APJF) a následně požádat o vydání karty na info@agharta.cz Platnost karty je 1 rok a je samozřejmě nepřenosná.
                    Těšíme se na Vaše návštěvy.   


     Činnost AghaRTA Jazz Centra provozovaného společností 2HP Production (jež je také vlastníkem obchodních značek ARTA Records a ARTA Music) byla zahájena 29. září 1991, tedy následující den po úmrtí jednoho z pionýrů a inovátorů moderního jazzu Milese Davise. Název AghaRTA nese po jeho důležitém albu ze sedmdesátých let. Klub můžete navštívit každý večer a vyslechnout si zde koncert nejlepších českých jazzových hudebníků.
     AghaRTA nabízí svým návštěvníkům také výběr z bohaté nabídky jazzových CD nahrávek mnoha mezinárodních vydavatelství včetně největšího českého jazzového labelu ARTA Records. Obchod i bar jsou otevřeny denně do půlnoci.
     Jazzové aktivity AghaRTA Jazz Centra zahrnují také pořádání celoročního AghaRTA Prague Jazz Festivalu, který již v Praze představil řadu vynikajících umělců. Vystoupili zde např.: The Brecker Brothers, Chick Corea, Candy Dulfer, Jan Garbarek, Diana Krall, Branford Marsalis, Wynton Marsalis, John McLaughlin, Pat Metheny, Oregon, Maceo Parker, Courtney Pine, John Scofield, Wayne Shorter, Spyro Gyra, McCoy Tyner, Miroslav Vitous, Mark Whitfield, Yellow Jackets.

 

 

coded by rhaken.net