Menu

+420 602661018 day office only info@agharta.cz

AGHARTA PRAGUE JAZZ FESTIVAL 2017 


AghaRTA Jazz Centrum, 21 hod                                                 KOUPIT VSTUPENKY
4. 3. 2017  ADAM BEN EZRA feat. Michal Žáček 

AghaRTA Jazz Centrum, 21 hod                                                 KOUPIT VSTUPENKY
5. 3. 2017  ADAM BEN EZRA feat. Michal Žáček

Adam Ben Ezra je izraelský jazzový kontrabasista, multiinstrumentalista a hudební skladatel. Narodil se v Tel Avivu a hudbě se začal věnovat již v dětství. Prvním nástrojem, na který začal hrát, byly housle. Později se přes kytaru a klavír dostal k baskytaře a následně ke kontrabasu. První úspěchy se mu dostaly poté, co umístil několik svých videí z koncertů na server YouTube. Své první EP Adam Ben Ezra vydal roku 2013. První dlouhohrající desku, která dostala název Can’t Stop Running, vydal v červenci roku 2015. V jeho triu s ním vystupují kytarista Adam Ben Amitai a perkusionista Gilad Dobrecky.
V roce 2016 vystoupil s velkým úspěchem sólově na Bratislavských jazzových dnech a také spolu s Michalem Žáčkem na Colours of Ostrava. 
video


AghaRTA Jazz Centrum, 21 hod                                                 KOUPIT VSTUPENKY
16. 3. 2017    ALEX SKOLNICK TRIO 

Alex Skolnick – kytara; Nathan Peck – kontrabas; Matt Zebroski – bicí & perkuse

Kytarista Alex Skolnick je muzikant s širokým záběrem. Patrně nejznámější bude díky svému působení v kapele Testament mezi metalovými fanoušky. Jazz je však pro něj příjemnou zábavou a tak se svým triem rád cestuje také po jazzových klubech.


AghaRTA Jazz Centrum, 21 hod                                                 KOUPIT VSTUPENKY
20. 3. 2017  OZ NOY TRIO feat. Jimmy Haslip and Keith Carlock 

Oz Noy – kytara; Jimmy Haslip – baskytara; Keith Carlock – bicí nástroje


Kytarista Oz Noy působící od roku 1996 velmi aktivně na newyorské jazzové scéně si vždy dokáže pozvat na evropské turné skvělé spoluhráče. Poprvé se tak v komorním prostředí klubu představí známá tvář festivalu bývalý basista Jimmy Haslip a vyhledávaný bubeník Keith Carlock (Sting, John Mayer, Stealy Dan). 

Lucerna velký sál, 20 hod                                                  KOUPIT VSTUPENKY
26.3. 2017  SCOTT BRADLEE'S POSTMODERN JUKEBOX

Do programu AghaRTA Prague Jazz Festivalu se již počtvrté vrací neuvěřitelná show „Postmodern Jukebox Scotta Bradleeho“. Po své premiéře v roce 2014 vyprodala tato parta skvělých muzikantů a entertainerů Lucerna Music Bar také v roce 2015. Bez problémů a měsíc předem bylo vyprodáno i na letošní koncert ve velkém sále Lucerny. Nejinak tomu bude nesporně i v roce 2017. Obzvláště, když na přání umělců bude sál upraven k sezení.
Seznam sólistů show Scotta Bradleeho se neustálé rozrůstá a tak si tento umělec dovoluje něco zcela zprvu nepochopitelného. Evropské turné absolvuje simultánně se dvěma sestavami. Při poslechu jeho nových videoklipů a zhodnocení jeho ohlasu na sociálních sítích je však patrné, že výjimečný hudebník Scott Bradlee opět uspěje a jeho show nadchne své diváky.


Koncert pořádáme v partnerství s Live Nation  
Vstupenky k stání objednávejte zde
 


Lucerna Music Bar, 21 hod                                                  KOUPIT VSTUPENKY
3. 4. 2017  MACEO PARKER

Dnes již opravdová legenda funku, Maceo Parker vystoupil na APJF poprvé v roce 1996. Od té doby nevynechal Prahu ani při jednom evropském turné. Nebude tomu jinak ani letos, kdy již po třiadvacáté přesvědčí kohokoli, že i v 74 letech se dá hrát jako za mlada, a že by bylo hříchem si nechat ujít jeho show.


AghaRTA Jazz Centrum, 21 hod                                                 KOUPIT VSTUPENKY
16. 5. 2017  WILLE & THE BANDITS 

Hudba tria Wille & The Bandits je v podstatě klasický Blues Rock ve stylu kapel Cream nebo Jimi Hendrix Experience. Podobně jako tyhle skupiny kdysi, také "Wille a Bandité" dnes se snaží, aby jejich zvuk překročil rámec rámec toho, co se očekává od takové tradiční sestavy.

 

video    live on Rockpalast


Lucerna Music Bar, 21 hod                                                  KOUPIT VSTUPENKY
12. 6. 2017  PATAX

Skvělá destičlená kapela PATAX pod vedením perkusisty a producenta Jorge Pereze se dá nazvat "vycházející hvězdou" na evropské jazzové scéně. Jejich koncerty jsou plné energie a rytmu a jejich úpravy známých skladeb Michaela Jacksona jsou prostě "neodolatelné".


Patax Tribute to Michael Jackson

 

coded by rhaken.net