Menu

+420 222 211 275 evenings only info@agharta.cz

Program jazz klubu - začátky koncertů 21 h  

Nabízíme pouze 16 vstupenek pro E tickets z celkové kapacity. Ostatní místa / modrá/ jsou k dispozici pro rezervace, předrodej v klubu a jistě se pro Vás najdou přijdete - li přímo na koncert.

12.7. FORTET fussion
SO 13.7. FORTET fussion REZERVACE | KOUPIT VSTUPENKY
  
  

František Vaníček - trubka, effects, Timur Berežnyj - Klávesy, Jakub Kliment - baskytara, František Kukula - bicí

Nová kapela na pražské jazzové scéně je složená z hudebeníků té nejmladší generace. Repertoár kapely je založen na moderním zpracování skladeb autorů jako jsou, Herbie Hancock,Bob Berg,Robert Glasper,Chick Corea, Gretchen Parlato a nebo také Kenny Garret. Část repertoáru se skládá z autorské tvorby a kapela je zaměřena primárně na žánr modern jazz fusion.

  
NE 14.7. FRANTIŠEK KOP QUARTET modern jazz audio REZERVACE | KOUPIT VSTUPENKY
  

František Kop (saxofony), Petr Malásek  (piano ), Martin Lehký  (basa ), Pavel Zbořil (bicí)

Kapela složená z nejlepších muzikantů pražské jazzové scény. Ve výběru repertoáru je kladen důraz na vlastní tvorbu, která směřuje k větší prokomponovanosti jednotlivých skladeb. Stylové rozpětí původních kompozic je poměrně široké, inspirace přichází z rozličných hudebními žánrů (modern jazz, blues, funk, latin).
 

  
PO 15.7. JAROSLAV ŠINDLER QUARTET modern jazz - sax, kyt, b, dr REZERVACE | KOUPIT VSTUPENKY
  

Jaroslav Šindler - kytara, Jan Štolba - saxofon, Vít Švec - kontrabas, Pavel Plašil - bicí nástroje

Kytarista Jaroslav Šindler se pohybuje na profesionální jazzové scéně již více než 35 let. Během své kariéry spolupracoval mimo jiné s kapelami a sólisty jako ESP Štěpána Markoviče, Jana Koubková, Eva Olmerová, FUT Františka Uhlíře, Irena Budweiserová, Petra Ernyei Quartet, Martin Brunner nebo Jiří Stivín. Tentokrát představí svůj vlastní kvartet, se kterým absolvoval letos v lednu úspěšnou premiéru na abonentním koncertu Pražského jara. Repertoár kapely tvoří převážně vlastní skladby členů souboru doplněné o jazzové standardy.

 

  
ÚT 16.7. LATIN WAVE latin jazz video REZERVACE | KOUPIT VSTUPENKY
  

Alois Hedervári (bicí), Marek Prokop (saxofon), Míra Lacko (piano), Max Makagonov (kontrabas)

Skupina Latin Wave byla založena hudebníky, které spojuje zájem o jazz inspirovaný prvky tradiční afrokubánské hudby. Hlavní postavou je "pán kapelník" Lojza Hedervári.

  
ST 17.7. KRATOCHVÍL / ACKERMAN / ZANGI acoustic jazz REZERVACE | KOUPIT VSTUPENKY
  

Martin Kratochvíl - klávesové nástroje, Tony Ackerman - akustická kytara, Imran Musa Zangi - perkuse

Unikátní spojení tři legendárních jazzmenů z ‪České republiky, Spojených států a Iránu. Martin Kratochvíl – první zástupce jazzrocku ve střední Evropě, Tony Ackerman – ‪‎brilantní kytarista s ‪‎neobvyklou sedmistrunnou kytarou a Imran Musa Zangi – výborný bubeník, který doplní celou hudební ‪‎show o jedinečná conga a bonga.

  
ČT 18.7. ŠTĚPÁN MARKOVIČ & AghaRTA GANG modern jazz - ts, p, b, d REZERVACE | KOUPIT VSTUPENKY
19.7. ŠTĚPÁN MARKOVIČ & AghaRTA GANG modern jazz - ts, p, b, d REZERVACE | KOUPIT VSTUPENKY
  
  

Štěpán Markovič - sax, Ondřej Kabrna - klávesy, Vladimír Kliment - basa, Michal Hejna - bicí nástroje , Imran Musa Zangi - percuse

Saxofonistu Štěpána Markoviče pojí hudební přátelství se starými kamarády. Michala Hejnu pozval v roce 1982 do v té době významné kapely ESP . S Imranem studovali základní školu a společně hledali svoji cestu k hudbě. Tyto, dá se bez nadsázky nazvat " nestory jazzu," doplní hudebníci o generaci mladší, nicméně jedni z nejlepších, Vladimír Kliment na basu a Ondřej Kabrna na klávesy.

  
SO 20.7. FRANTIŠEK UHLÍŘ TEAM feat. ANDY SCHOFIELD modern jazz REZERVACE | KOUPIT VSTUPENKY
  

František Uhlíř (kontrabas), Stanislav Mácha  (piano), Jaromír Helešic (bicí) Andy Schofield - sax

 

Svůj Team sestavil v roce 1987 kontrabasista František Uhlíř, který patří ke generaci hráčů na kontrabas ve světě označované jako „česká basová škola“. Komorní hudba skupiny F.U.T. je pečlivě vybalancovaná a vyvěrá ze vzájemné interakce jednotlivých hráčů, kteří nabízejí překvapující možnosti změny barev a výrazu.

 

  
NE 21.7. HOT LINE fusion audio REZERVACE | KOUPIT VSTUPENKY
  

David Fárek (saxofony), Jaroslav Friedl (kytara), Jan Hála (klávesy), Vladimír Kliment (baskytara), Ondřej Sluka (bicí)

Hot Line je přední česká jazzová skupina věnující se od poloviny 80. let stylu fusion. Skupinu založil již v roce 1984 pianista, skladatel a aranžér Jan Hála. Kapelou prošla celá řada skvělých jazzových hráčů. Ne jinak je tomu i v současníé sestavě, v které dominují mladé tváře saxofoista David Farek a bubeník Ondřej Sluka, kteří nahráli i poslední album Storytelling. 

  
další koncerty >>

 

 

coded by rhaken.cz