Menu

+420 602661018 day office only info@agharta.cz

AGHARTA PRAGUE JAZZ FESTIVAL 2017 


AghaRTA Jazz Centrum, 21 hod                                                  KOUPIT VSTUPENKY
27.1. 2017  VEIN _SwissJazz Trio
AghaRTA Jazz Centrum, 21 hod                                                  KOUPIT VSTUPENKY
28.1. 2017  VEIN _SwissJazz Trio

Michael Arbenz – piano; Thomas Lähns – bass; Florian Arbenz – drums

VEIN je trio skvělých švýcarských muzikantů, které dokazuje, že dobrý jazz se hraje i v jejich rodné zemi. Známkou jejich kvality je i časté vystupování s hosty jako např. Dave Liebman či Greg Osby.


AghaRTA Jazz Centrum, 21 hod                                                 KOUPIT VSTUPENKY
4. 3. 2017  ADAM BEN EZRA feat. Michal Žáček 

AghaRTA Jazz Centrum, 21 hod                                                 KOUPIT VSTUPENKY
5. 3. 2017  ADAM BEN EZRA feat. Michal Žáček

Adam Ben Ezra je izraelský jazzový kontrabasista, multiinstrumentalista a hudební skladatel. Narodil se v Tel Avivu a hudbě se začal věnovat již v dětství. Prvním nástrojem, na který začal hrát, byly housle. Později se přes kytaru a klavír dostal k baskytaře a následně ke kontrabasu. První úspěchy se mu dostaly poté, co umístil několik svých videí z koncertů na server YouTube. Své první EP Adam Ben Ezra vydal roku 2013. První dlouhohrající desku, která dostala název Can’t Stop Running, vydal v červenci roku 2015. V jeho triu s ním vystupují kytarista Adam Ben Amitai a perkusionista Gilad Dobrecky.
V roce 2016 vystoupil s velkým úspěchem sólově na Bratislavských jazzových dnech a také spolu s Michalem Žáčkem na Colours of Ostrava. 
video


AghaRTA Jazz Centrum, 21 hod                                                 KOUPIT VSTUPENKY
16. 3. 2017    ALEX SKOLNICK TRIO 

Alex Skolnick – kytara; Nathan Peck – kontrabas; Matt Zebroski – bicí & perkuse

Kytarista Alex Skolnick je muzikant s širokým záběrem. Patrně nejznámější bude díky svému působení v kapele Testament mezi metalovými fanoušky. Jazz je však pro něj příjemnou zábavou a tak se svým triem rád cestuje také po jazzových klubech.


AghaRTA Jazz Centrum, 21 hod                                                 KOUPIT VSTUPENKY
20. 3. 2017  OZ NOY TRIO feat. Jimmy Haslip and Keith Carlock 

Oz Noy – kytara; Jimmy Haslip – baskytara; Keith Carlock – bicí nástroje


Kytarista Oz Noy působící od roku 1996 velmi aktivně na newyorské jazzové scéně si vždy dokáže pozvat na evropské turné skvělé spoluhráče. Poprvé se tak v komorním prostředí klubu představí známá tvář festivalu bývalý basista Jimmy Haslip a vyhledávaný bubeník Keith Carlock (Sting, John Mayer, Stealy Dan). 

Lucerna velký sál, 20 hod                                                  KOUPIT VSTUPENKY
26.3. 2017  SCOTT BRADLEE'S POSTMODERN JUKEBOX

Do programu AghaRTA Prague Jazz Festivalu se již počtvrté vrací neuvěřitelná show „Postmodern Jukebox Scotta Bradleeho“. Po své premiéře v roce 2014 vyprodala tato parta skvělých muzikantů a entertainerů Lucerna Music Bar také v roce 2015. Bez problémů a měsíc předem bylo vyprodáno i na letošní koncert ve velkém sále Lucerny. Nejinak tomu bude nesporně i v roce 2017. Obzvláště, když na přání umělců bude sál upraven k sezení.
Seznam sólistů show Scotta Bradleeho se neustálé rozrůstá a tak si tento umělec dovoluje něco zcela zprvu nepochopitelného. Evropské turné absolvuje simultánně se dvěma sestavami. Při poslechu jeho nových videoklipů a zhodnocení jeho ohlasu na sociálních sítích je však patrné, že výjimečný hudebník Scott Bradlee opět uspěje a jeho show nadchne své diváky.

Na březnový koncert je možno zakoupit také umělcem nabízený VIP Golg Package (zlatý balíček). Pakliže si jej zakoupíte, budeme Vás později kontaktovat a obdržíte potvrzení spolu s instrukcemi. V navýšené ceně vstupenky tak získáte.

Gold Package
Osobní setkání s kapelou po koncertě a  příležitost společných fotografií
Limitovanou edici tištěného programu turné 
zalaminovaný VIP PASS

Koncert pořádáme v partnerství s Live Nation  
Vstupenky k stání objednávejte zde
 

 

coded by rhaken.net