Menu

+420 222 211 275 evenings only info@agharta.cz

AGHARTA PRAGUE JAZZ FESTIVAL 2018 

Vážení přátelé,
náš letošní ročník bude již třetím rokem skromnější, než v předešlých letech. Odráží se v tom podstatně skromnější výše grantu hlavního města, která se již třetím rokem nezměnila. Zůstáváme v naději, že se může změnit názor grantových odborníků, kteří o nás takto rozhodli, či napříště snad budou rozhodovati jiní.
Děkujeme za pochopení
AghaRTA

17. října, AghaRTA Jazz Centrum, 21 h                                        KOUPIT VSTUPENKY

DEAN BROWN BAND

Od roku 1993, kdy poprvé zazářil na APJF Dean Brown v kapele The Brecker  Brothers a následně několikrát s Marcusem Millerem, vždy rádi přivítáme tohoto charismatického kytaristu. Při cestě na svá evropská turné vedle něj v letadle sedí bubeník Marwin Smithy Smith. Z Paříže dorazí basista Linley Marthe, narozený na ostrově Mauricius. Zajímavou sestavu doplní muzikanti žijící v Polsku. Francouzský vibrafonista Bernard Maseli a houslista Mateusz Pliniewicz.     

28. října, Lucerna Music Bar, 21 h                                          KOUPIT VSTUPENKY
CHRIS MINH DOKY & ELETRIC NOMADS feat. DAVE WECKL, DEAN BROWN, GEORGE WHITTY

Dánský basista Chris Minh Doky čas od času dá dohromady tuhle skvělou sestavu muzikantů. Byla by škoda si opět neposlechnout koncert , který je postaven právě na jejich naprosté muzikantské dokonalosti, ale i na velmi poslouchatelných skladebách, především z autorské dílny kapelníka.

10. listopadu, Lucerna Music Bar, 19.30 h                                          KOUPIT VSTUPENKY
CANDY DULFER & BAND

Candy Dulfer je žena, které je těžko odolat. A to už od okamžiku, kdy se poprvé objevila v Praze na APJF v lednu 1996.  Nejen pro její šarm a věčnou krásu, ale hlavně proto, že vždy hraje krásně a s maximálním nasazením. A jelikož má za sebou i skvělou kapelu a zvuk, nezbývá nám nic jiného, než si udělat radost a zařadit její show i letos do programu festivalu.  

23. listopadu, Lucerna Music Bar, 20 h                                          KOUPIT VSTUPENKY
MIKE STERN BAND feat. DARRYL JONES, BOB MALACH, KEITH CARLOCK

Na posledním koncertu AghaRTA Prague Jazz Festivalu nemůže vystoupit nikdo jiný, než kytarista Mike Stern. Ten od roku 1995 pravidelně přivážel skvělé spoluhráče. V jeho kapele jsme tak viděli doopravdy celou muzikantkou špičku. Ne jinak tomu bude i letos, kdy vedle Boba Malacha  zahraje vyhledávaný „stingův bubeník“ Keith Carlock. Jako hlavní host se poprvé představí legendární basista Darryl Jones. Ten se po koncertě s Rolling Stones v červenci, tak do Prahy vrátí letos podruhé.

   

 

coded by rhaken.net