Menu

+420 602661018 day office only info@agharta.cz

AGHARTA PRAGUE JAZZ FESTIVAL 2017  

Lucerna velký sál, 20 hod                                                  KOUPIT VSTUPENKY
26.3. 2017  SCOTT BRADLEE'S POSTMODERN JUKEBOX

Do programu AghaRTA Prague Jazz Festivalu se již počtvrté vrací neuvěřitelná show „Postmodern Jukebox Scotta Bradleeho“. Po své premiéře v roce 2014 vyprodala tato parta skvělých muzikantů a entertainerů Lucerna Music Bar také v roce 2015. Bez problémů a měsíc předem bylo vyprodáno i na letošní koncert ve velkém sále Lucerny. Nejinak tomu bude nesporně i v roce 2017. Obzvláště, když na přání umělců bude sál upraven k sezení.
Seznam sólistů show Scotta Bradleeho se neustálé rozrůstá a tak si tento umělec dovoluje něco zcela zprvu nepochopitelného. Evropské turné absolvuje simultánně se dvěma sestavami. Při poslechu jeho nových videoklipů a zhodnocení jeho ohlasu na sociálních sítích je však patrné, že výjimečný hudebník Scott Bradlee opět uspěje a jeho show nadchne své diváky.


Koncert pořádáme v partnerství s Live Nation  

Vstupenky k dispozici TICKETPRO
 


Lucerna Music Bar, 21 hod                                                  KOUPIT VSTUPENKY
3. 4. 2017  MACEO PARKER

Dnes již opravdová legenda funku, Maceo Parker vystoupil na APJF poprvé v roce 1996. Od té doby nevynechal Prahu ani při jednom evropském turné. Nebude tomu jinak ani letos, kdy již po třiadvacáté přesvědčí kohokoli, že i v 74 letech se dá hrát jako za mlada, a že by bylo hříchem si nechat ujít jeho show.


AghaRTA Jazz Centrum, 21 hod                                                 KOUPIT VSTUPENKY
10. 4. 2017  YASI HOFER  FAITH-TOUR 2017 

Yasi Hofer – kytara, zpěv; Steffen Knauss – baskytara; Simon Bamberger – klávesové nástroje; Christoph Scherer – bicí nástroje 


Půvabná a skvělá kytarista Yasi Hofer bude ozdobou programu letošního ročníku. Na pódiu stála již ve 14 letech. Jejím vzorem je nesporně Steve Vai, se kterým několikrát i vystupovala. Dnes, ve svých 25 letech slaví úspěch na všech pódiích, které v rámci Faith - Tour 2017 navštívila.

video   video   video


AghaRTA Jazz Centrum, 21 hod                                                 KOUPIT VSTUPENKY
16. 5. 2017  WILLE & THE BANDITS 

Hudba tria Wille & The Bandits je v podstatě klasický Blues Rock ve stylu kapel Cream nebo Jimi Hendrix Experience. Podobně jako tyhle skupiny kdysi, také "Wille a Bandité" dnes se snaží, aby jejich zvuk překročil rámec rámec toho, co se očekává od takové tradiční sestavy.

 

video    live on Rockpalast


Lucerna Music Bar, 21 hod                                                  KOUPIT VSTUPENKY
12. 6. 2017  PATAX

Skvělá destičlená kapela PATAX pod vedením perkusisty a producenta Jorge Pereze se dá nazvat "vycházející hvězdou" na evropské jazzové scéně. Jejich koncerty jsou plné energie a rytmu a jejich úpravy známých skladeb Michaela Jacksona jsou prostě "neodolatelné".


Patax Tribute to Michael Jackson

 

coded by rhaken.net