Menu

+420 602661018 day office only info@agharta.cz

AGHARTA PRAGUE JAZZ FESTIVAL 2017 


AghaRTA Jazz Centrum, 21 hod                                                 KOUPIT VSTUPENKY
16. 5. 2017  WILLE & THE BANDITS 

Hudba tria Wille & The Bandits je v podstatě klasický Blues Rock ve stylu kapel Cream nebo Jimi Hendrix Experience. Podobně jako tyhle skupiny kdysi, také "Wille a Bandité" dnes se snaží, aby jejich zvuk překročil rámec rámec toho, co se očekává od takové tradiční sestavy.

 

video    live on Rockpalast


AghaRTA Jazz Centrum, 21 hod                                        KOUPIT VSTUPENKY
5. 6. 2017  LACO DECZI & CELULA NEW YORK

Laco Deczi: trubka; Jan Aleš: klávesy; Michael Krásný: baskytara; Vaico Deczi: bicí nástroje

Když poprvé po revoluci zahrál na Mezinárodním jazzovém festivalu Praha Laco Deczi, nikdo netušil, že jeho návraty budou nekonečné. V roce 1991, tehdy na pozvání Antonína Matznera ve spolupráci s Aghartou, vystoupil s New York Cellula vedle dalších předlistopadových emigrantů, Rudy Linky a George Mraze. Od té doby absolvuje každoroční vyprodaná turné po celé České republice pravidelně a hraje i v místech, kde se jazz nikdy nehrál. Nechce se ani věřit, že nedávno oslavil 79. narozeniny, vypadá čím dál lépe, oženil se s mladou ženou, koupil nový dům v Connecticutu a stále neztrácí smysl pro humor ani chuť do nové tvorby. Laco se bez nadsázky dá nazvat "Ljubou Hermanovou" českého jazzu.


Lucerna Music Bar, 21 hod                                                  KOUPIT VSTUPENKY
12. 6. 2017  PATAX

Jorge Pérez (Spain) - Percussion; Federico Lechner  (Argentina) or Jorge Vera (Chile) - Piano; Carlos Sánchez (Spain) - Bass; Valentín Iturat (Spain) - Drums; Marcos Collado (Spain) or Israel Sandoval (Spain) - guitar; Fabrizio Scarafile (Italy) - Sax and flute; Roberto Pacheco (Spain) - Trombone; Daniel Morales (Cuba) - timbal; Lidón patiño (Spain) - dance; Alana Sinkey (Portugal) - Voice; Raul Gil (Spain) - Trumpet

Skvělá destičlená kapela PATAX pod vedením perkusisty a producenta Jorge Pereze se dá nazvat "vycházející hvězdou" na evropské jazzové scéně. Jejich koncerty jsou plné energie a rytmu a jejich úpravy známých skladeb Michaela Jacksona jsou prostě "neodolatelné".


Patax Tribute to Michael Jackson

   

 

coded by rhaken.net